Recenzja Softonic

Darmowa hiperrealistyczna symulacja

Ella: studium realizmu to darmowa gra symulacja od niezależnego dewelopera Andresa Hernandeza. Ta zwykła gra to ćwiczenie przesuwania granic darmowych silników do tworzenia gier. Korzystając z bezpłatnego i otwartego oprogramowania Godot Engine, gra przedstawia niemal realistyczne wrażenia.

Realistyczne oświetlenie, kinowe widoki z kamer i nawigowalne środowisko 3D, Ella: studium realizmu polega bardziej na tym, aby doświadczyć tego, co jest teraz technologicznie możliwe niż bycie konwencjonalną grą. Ostrzegamy jednak, że może to być naprawdę zasobożerne dla twojego komputera. Jego grafika jest znacznie lepsza niż CSR Racing lub Stellarium.

Jak oglądanie teledysku

Dla graczy zorientowanych na grafikę może być trudno uwierzyć, że Ella: studium realizmu zostało opracowane w całości w silniku gry Godot. To bardziej opis hiperrealistycznego renderowania 3D niż konwencjonalna gra wideo. Przede wszystkim jest to demonstracja tego, co jest możliwe dzięki użyciu darmowych silników programistycznych o otwartym kodzie źródłowym. Zauważając to, ma to dość krótką rozgrywkę.

Możesz poruszać się po przeciętnie wyglądającym mieszkaniu, z tytułową Ellą pośrodku, wykonującą swoje ćwiczenia. Ma tryb kamery kinowej, który automatycznie przenosi Cię po mieszkaniu. Jeśli chcesz odkrywać samodzielnie, użyj WASD lub klawiszy strzałek do ręcznego poruszania się w przestrzeni 3D, a myszy do rozglądania się. Sprawdź najdrobniejsze szczegóły lub doceń, jak działa oświetlenie w tej symulacji.

Na koniec zwróć uwagę, że domyślne ustawienia tej gry są bardzo zasobożerne. Uruchomienie go w systemie średniej klasy z pewnością spowoduje opóźnienie, nagrzewanie się lub całkowitą awarię. Jeśli chcesz sam tego doświadczyć, możesz spróbować wymusić niższe ustawienie grafiki. Jednak to drastycznie obniża jakość i niweczy cel realistycznej symulacji.

Przesuwaj granice

Dzięki Ella: studium realizmu gracze otrzymują krótkie demo tego, co jest teraz możliwe, nawet w darmowych środowiskach tworzenia gier o otwartym kodzie źródłowym. Umożliwia wyświetlanie grafiki w wysokiej rozdzielczości i tekstur o wysokiej jakości, automatycznie w trybie kinowym lub ręcznie za pomocą intuicyjnego interfejsu klawiatury i myszy. Ma opcję obniżenia jakości grafiki, ale powinieneś pozostać przy ustawieniach domyślnych, jeśli Twój system sobie z tym poradzi.

  • Zalety

    • Hiperrealistyczna grafika
    • Tryby aparatu kinowego i ręcznego
    • Płynny ruch kamery
  • Wady

    • Wysoce zasobochłonne
    • Niższe ustawienia graficzne poważnie bagatelizują
    • Krótka rozgrywka
 0/2

Szczegóły

Jest równiez dostepny na inne platformy

Program jest dostępny w innych językach



Opinie użytkowników o Ella : a study in realism

Czy próbowałeś Ella : a study in realism? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Również może Cię zainteresować

Przeglądaj aplikacje

Najnowsze artykuły

Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo.
Softonic
Twoja recenzja dla Ella : a study in realism
Softonic

Softonic skanuje wszystkie pliki udostępniane na naszej platformie w celu oceny i zapobieganiu zagrożeń dla twojego sprzętu. Każdy nowy plik zostaje zweryfikowany przez nasz zespół wraz z wszystkimi bieżącymi plikami, które są regularnie sprawdzane w celu potwierdzenia lub aktualizacji ich statusu. Ten kompleksowy proces pozwala nam przypisać status do dowolnego dostępnego do pobrania pliku w następujący sposób:

Bezpieczne

Istnieje duże prawdopodobieństwo, iż to oprogramowanie jest wolne od zagrożeń.

Co to oznacza?

Przeskanowaliśmy ten plik i powiązane z tym oprogramowaniem łącza URL w ponad 50-ciu wiodących światowych usługach antywirusowych i nie wykryto żadnego zagrożenia.

Ostrzeżenie

Najprawdopodobniej to oprogramowanie jest złośliwe lub zawiera niepożądane dołączone oprogramowanie.

Dlaczego to oprogramowanie jest nadal dostępne?

Na podstawie naszego skanu systemowego zweryfikowaliśmy, że najprawdopodobniej te oznaczenia dają fałszywie pozytywne wyniki.

Czym jest fałszywie pozytywny wynik?

Oznacza to, że bezpieczne oprogramowanie jest błędnie oznaczone jako złośliwe w wyniku zbyt ogólnikowo zdefinowanego wykrywania ataku opartego na sygnaturach lub jako wynik algorytmu użytego w programie antywirusowym.

Chcielibyśmy zaznaczyć, iż od czasu do czasu może się zdarzyć, że pominiemy potencjalnie złośliwe oprogramowanie. W celu zapewnienia wolnego od wirusów katalogu oprogramowania i aplikacji, nasz zespół zaimplementował funkcję Raportowania Oprogramowania na każdej stronie katalogu, tak aby wasza informacja trafiała z powrotem do nas.

Wystarczy zgłosić napotkane zagrożenie a Softonic zajmie się niezwłocznie twoim problemem.